Сувеніри з кераміки
 
067-38-38-223

Без вихідних з 10:00 до 19:00
 
Сувеніри » Керамічні заготовки

Керамічні заготовки

Наші заготовки з кераміки під нанесення, перш за все дають Вам можливість відчути себе Митцем і віднайти у собі Художника. Створювати оригінальні дизайнерські роботи, в яких можна виразити себе, як ні в чому іншому. Придбавши керамічні заготовки під розфарбовку, Ви можете власними руками створити авторський магнітик, або медальйон-оберег для коханої людини, чи дитини.

Великий дзвоник - заготовка

Великий дзвоник - заготовка

Керамічні заготовки для декорування

Керамічні заготовки для декорування

Заготовка - довгий дзвоник

Заготовка - довгий дзвоник

Заготовка дзвоник

Заготовка дзвоник

Пропонуємо купити Керамічні заготовки оптом від вирбника. Дуже низька ціна!

Навіть не розмальовані керамічні заготовки для декорування і декупажа самі по собі прекрасний подарунок для дітей, вони охоче і з радістю їх самі розмалюють, і вже розмальовані покладуть на самому видному місці та при нагоді з гордістю поведуть гостей показувати «витвори своїх рук». Ми й самі час від часу розмальовуємо цю кераміку під декор з власними дітьми, заради розваги, а також виконуємо розпис на замовлення «для дорослих дядь і тьоть», які не хочуть, не вміють, або не мають часу для того, аби самим цим займатись. Часто ми та наші партнери проводимо майстер-класи з розпису цих керамічних заготовок. Останній раз – у грудні перед новим роком. Тоді дітки розмальовували керамічні заготовки у вигляді зірочок та дзвоників – як іграшки для новорічної ялинки, дітвора була у захваті!

Постійно виготовляємо декілька основних типів керамічних заготовок під декор пласких та об`ємних.

До об`ємних відносяться керамічні дзвоники, висотою 4 см., та 6,5 см. На замовлення виготовляємо дзвоники висотою 12 см. Дзвоники виготовляємо з дзвінкої червоної глини, вони повністю споряджені (всередині дзвоника, на шнурочку вчепленна керамічна кулька, завдяки якій дзвоник створює звук).

До пласких керамічних заготовок для декору відносяться підковки (розміром 3,5х4 см, зірочки (розміром 6х6 см), сердечка (розмір 4х4см), круглі заготовки (діаметр 5 см.), матрьошки та пласкі дзвоники (розміром 5х4см.). На базі них можна створювати оригінальні авторські магніти, медальйони, іграшки (в т.ч. ялинкові), з них можна робити різноманітні композиції.

РЕКЛАМА