Сувеніри з кераміки
 
067-38-38-223

Без вихідних з 10:00 до 19:00
 
Сувеніри » Ангелики

Ангелики

Завдання ангела - охороняти людину від хвороб тілесних і душевних, приносити в її життя радість, наблизити її до Бога, допомогти прийняти правильне рішення в складних життєвих ситуаціях, оберігати її сім'ю, її дім від усякої біди, стимулювати її духовне зростання.

Ангелик з сердцями

Ангелик з сердцями

Ангелик з дзвіночками

Ангелик з дзвіночками

Сувенір Ангелик

Сувенір Ангелик

Місяць з дзвіночком

Місяць з дзвіночком

Місяць з зірками

Місяць з зірками

Унас можна купити ангелики, амури, ангели з кераміки оптом. Ціна залежить від партії та терміну поставки.

З давніх-давен люди знали про існування крім видимого матеріального світу, ще й існування невидимого духовного світу, у якому живуть невидимі для звичайного людського ока істоти: ангели, духи, т.д. У різних народів їх називали по- різному. У християнській традиції, у кожної людини з'являється персональний ангел-охоронець після хрещення.

З часом для відчуття фізичного дотику, до свого ангела- охоронця, якого уособлювали рукотворні фігурки, люди почали створювати фігурки ангеликів з природніх матеріалів: вирізати з дерева, кістки, каменю, ліпити з глини відливати і кувати з металу. Зображення янголів почало з'являтись на предметах побуту, ювелірних прикрасах, на ліпнині будинків, на посуді, у меблях і т.д. Такою ця традиція дійшла і до сьогодні.

Підвіски - ангели з кераміки ми виробляємо декількох типів: ангели з двома дзвониками, ангели з трьома серцями, ангели з трьома зірками і ангели з трьома тюльпанами. Окремо у нас є ще підвіска з трьома янголятами. Усі наші ангели з кераміки, як і решта нашої продукції, зроблені вручну. Ми запрошуємо Вас купити наших ангелів ручної роботи з кераміки.

РЕКЛАМА