Сувеніри з кераміки
 
067-38-38-223

Без вихідних з 10:00 до 19:00
 
Сувеніри » Цікаво про сувеніри » Як замовити ексклюзивний сувенір?

Як замовити ексклюзивний сувенір?

Як замовити ексклюзивний сувенір?

Вам потрібно зв’язатись з нами (телефоном, електронною поштою, по вайберу і т.д.) і розказати нам про своє бачення майбутнього виробу, бажано надіслати нам зображення (фото, логотип, малюнок).

Згідно з Вашими побажаннями ми намалюємо і надішлемо Вам ескіз майбутнього виробу. На цьому етапі розробки Ви можете вносити виправлення в ескіз, змінити окремі елементи і деталі виробу, ми будемо разом з Вами змінювати ескіз, доки він Вас не влаштує. Коли ескіз узгоджений, ми узгоджуємо з Вами вартість замовлення. Якщо Вас все влаштовує, ви перераховуєте нам аванс – 10% замовлення і далі ми ліпимо з скульптурного пластиліну модель (і надсилаємо Вам фото) – прототип майбутнього виробу в натуральну величину, з якої потім знімемо форми.

По формах ми будемо в подальшому ліпити серійні вироби. Коли все замовлення готове до відправки – Ви перераховуєте нам решту коштів і ми відправляємо замовлення вказаною Вами службою доставки на вказану Вами адресу і надсилаємо Вам номер товарно-транспортної накладної, щоб Ви могли відстежити свій вантаж.

Терміни:

Стадія підготовки ескізу з узгодженням - зазвичай займає від 1 до 5 днів, в залежності від складності роботи. Стадія ліплення моделі з узгодженням від 2 до 7 днів. Зняття і підготовка форм - 1-2 дні. На цьому підготовчий період можна вважати завершеним, далі починається власне серійне виробництво, тривалість якого знову ж таки залежить від типу продукціїї (від величини виробу і товщини черепка, чим товщий черепок і більший виріб, тим довше він сохне) і кількості штук у замовленні. Наприклад дзвоники, або невеликі підкови або медальйони висихають протягом 24 годин, тобто на другий день ці вироби вже можна випалювати в печі, на третій -четвертий день можна діставати з печі, фарбувати, сушити, якщо потрібно, вязати шнурки, спаковувати і відправляти замовнику. З великими виробами (наприклад картушами, плакетками, ситуація інша - там відносно великий массив глини і якщо його швидко сушити, можлива деформація виробів і поява тріщин, тому першу добу такі вироби ми поміщаємо під плівку, на другу добу розкриваємо плівку на 2-3 години, на третю добу - на 6 годин, на четверту - на 12 годин, і лише на 5 добу - розкриваємо повністю і з цього моменту вироби в залежності від розмірів, сохнуть без плівки ще 3 - 6 діб до повного висихання. Далі - випал, який також триває у 2-3 рази довше ніж у випадку з малими виробами, по тих же причинах - щоб не було деформацій і тріщин. Загалом процедура від початку ліплення до моменту готового до відправки виробу може тривати до 15 робочих днів (у випадку великих виробів) і до 5 днів у випадку малих виробів.

Процес виготовлення сувеніра (Перлина Кам'янця) по етапам:


    


 


 


Коментарі:

Залишити свій коментар:
  •  
РЕКЛАМА